Nezávazná poptávka Zavřít panel

Nezávazná poptávka


captcha

VYSÍLÁNÍ V NEJVĚTŠÍ SÍTI OBRAZOVEK V HROMADNÉ DOPRAVĚ

Kontaktujte nás...

 

MÁTE DOTAZ?

724 70 50 60

Zajímá nás prostředí, ve kterém žijeme!

  • Podle nejnovějších průzkumů dostane průměrný Čech ročně do schránky více než 15 kilogramů letáků. Každý z nás potom ročně spotřebuje 130 – 150 kg papíru. Proč tato čísla ještě zvyšovat za tisknutí letáků a využívání billboardových ploch? 
  • Přestaňte plýtvat papírem! To, že je papír zrecyklovatelný neznamená, že je ekologický. Do budoucna není řešením co nejvíce papíru zrecyklovat, ale jeho spotřebu co nejvíce omezit.
  • BUS TV nabízí ekologické řešení reklamy. Pomocí krátkých videospotů můžete o svém produktu, či službě informovat širokou cílovou skupinu, aniž byste zatížili životní prostředí. Navíc je prokázané, že ve videu si lidé zapamatují 3x více informací, než těch, které si přečtou na propagačních materiálech.

Další výhody našeho média:

  • BUS TV cestující baví

Vysíláme zábavný a informační obsah, soutěže a další druhy pořadů

  • Atraktivní regionální médium

Efektivní forma oslovení obyvatel v krajských a okresních městech ČR

  • Široký zásah cílové skupiny

Vysíláme ve městech, kde žije 1,7mil. obyvatel

  • Inspirace na 20 minut denně

Cestující ve vysílání hledají inspiraci pro své každodenní potřeby

  • Dobrá viditelnost obrazovek

V interiérech autobusů, tramvají a trolejbusů

O BUS TV

Cestující v hromadné dopravě s námi denně tráví svou cestu za povinnostmi i radostmi. Přinášíme jim inspiraci, pobavení i podněty k zamyšlení, čímž plníme jeden z našich dvou předních cílů. Tím druhým je podpora místních podnikatelů a firem. Díky nízké nákladovosti na vysílání je médium skvělým nástrojem, kde mohou menší firmy a podnikatelé předvést své produkty a služby. Navíc mohou zvolit naprosto originální způsob!

Denně náš tým vyhledává a připravuje informace, které jsou přínosem pro naše životy. Přívětivou formou je pak předáváme dál. Každý den si s námi můžete potrénovat mozkové závity, načerpat inspiraci k přípravě chutných jídel, nechat si poradit s nákupem  důležitého vybavení domácnosti a mnoho dalšího. Navíc využíváme k přírodě šetrnou formu komunikace.

Projekt BUS TV vznikl díky inspiraci, kterou načerpal Zdeněk Kříž při svých cestách po světě. V Sydney ho zaujalo televizní vysílání, se kterým se denně setkával při cestování autobusem. Dozvěděl se díky němu, jaké bude počasí, stav dopravy, nebo informace o aktuálním dění. Navíc ho oslovil ekologický způsob předávání informací široké veřejnosti.

Obrazovky BUS TV můžete díky tomu najít od roku 2013 jak v Pardubicích, tak v dalších 27 městech napříč celou republikou. V každém tomto městě podporuje BUS TV především místní podnikatele a firmy, přináší cestujícím zajímavé informace nebo jim zlepšují den zábavným videem.

Podívejte se, čím děláme cestujícím krásnější den 

Promo video 2014Benátská!Olomoucká MHD


Anketa

Pomožte nám zkvalitnit naše služby a vyplňte, prosím, krátkou anketu.

Zobrazit anketu