Nezávazná poptávka Zavřít panel

Nezávazná poptávka


captcha

VYSÍLÁNÍ V NEJVĚTŠÍ SÍTI OBRAZOVEK V HROMADNÉ DOPRAVĚ

Kontaktujte nás...

 

MÁTE DOTAZ?

724 70 50 60

"Podpořte nás" je unikátní projekt z dílny BUS TV, který byl spuštěn začátkem července. V prvním kole projektu BUS TV podpoří sedm neziskových organizací!

 

"Nevidomí, nemoc motýlích křídel, ale i starší lidé, či děti v těžkých životních situacích. To všechno jsou problémy, které jsou všude kolem nás, ale o kterých se málo a často i nerado mluví. Proto jsme se rozhodli spustit unikátní projekt, ve kterém představíme několik neziskových organizací, které pomáhají lidem s konkrétním postižením. Nejenže tak obecně zvýšíme povědomí o této problematice, ale zároveň dáme našim cestujícím možnost udělat něco pro druhé a poslat dárcovskou SMS, která může i zachránit život." říká jeden z majitelů společnosti BUS TV pan Richard Prajsler k myšlence vzniku projektu Podpořte nás.

 

      

O projektu

 Exkluzivně pro naše vysílání jsme s každou podporovanou organizací natočili promo spot. V něm je nejen představena problematika, které se určitá organizace věnuje, ale i známá osobnost, která danou organizaci podporuje. Jednotlivá videa na podporu konkrétních organizací poběží vždy v rozmezí dvou týdnů v průběhu července, srpna, září a října 2016.

V prvním kole projektu se představí tyto nadace:

 

 

 

Leontinka   Mathilda     Leontinka    Světluška    

 

 • 1.7.   - 15.7.2016 - Leontinka (Pomoc dětem a studentům se zrakovým postižením)
 • 1.8. - 15.8.2016 - Mathilda (Podpora osob s těžkým zrakovým postižením)
 • 16.8.  - 31.8.2016 - Linka bezpečí (Pomoc dětem, studentům s řešením náročných životních situací)
 • 1.9.   - 15.9. 2016 - Světluška (Pomoc dospělým a dětem s těžkým zrakovým postižením)
 • 16.9. - 30. 9. 2016 - Dar sluchu (Podpora neslyšících s minimální ztrátou sluchu až po úplnou hluchotu)

Kromě již zmiňovaných videí, která poběží na obrazovkách v okresních a krajských městech po celé České republice, můžete sledovat i náš youtube. Právě tam se můžete těšit na další zajímavá videa přímo z natáčení nebo rozhovory se slavnými osobnostmi. Navíc se můžete aktivně zúčastnit i Vy! Pošlete dárcovskou SMS jedné, nebo více vybraným organizacím a podpořte tak lidi v těžkých životních situacích.

Formát dárcovské SMS můžete nalézt na konci každého spotu konkrétní organizace. Seznam již odvysílaných videí naleznete na našem youtube.

Jak projekt Podpořte nás funguje?

Součástí každého spotu je informace o formátu dárcovské SMS, na kterou mohou cestující zasílat finanční dary v hodnotě 30 Kč (28,50Kč jde přímo vybrané organizaci). Počet zaslaných DMS není omezen. Zasílat dárcovské SMS můžete jedné, či několika vybraným organizacím.

Dárcovskou SMS zasílejte na telefonní číslo 87 777. Tvar dárcovské SMS vyberte sami podle organizace, kterou si přejete podpořit.

 • Leontinka - DMS LEONTINKA
 • Mathilda - DMS OKO
 • Linka bezpečí - DMS LINKABEZPECI
 • Světluška - DMS SVETLUSKA
 • Dar sluchu - DMS DARSLUCHU

 

Navíc můžete zaslat i roční DMS, kdy po dobu jednoho roku přispějete měsíčně částkou 30Kč (28,50 Kč jde přímo vybrané organizaci). Pro roční dárcovství zasílejte dárcovské SMS na telefonní číslo 87 777 ve tvaru:

 • Leontinka - DMS ROK LEONTINKA
 • Mathilda - DMS ROK OKO
 • Linka bezpečí - DMS ROK LINKABEZPECI
 • Světluška - DMS ROK SVETLUSKA
 • Dar sluchu - DMS ROK DARSLUCHU

 

Více informací o DMS najdete na www.darcovskasms.cz

Chcete vidět spot ještě jednou? Klikněte ZDE

 

Více informací o jednotlivých nadacích

 Leontinka     Mathilda    Leontinka    Světluška   

Partneři projektu

 BUS TV   Aquapalace      Fujifilm   TepFaktor  

Anketa

Pomožte nám zkvalitnit naše služby a vyplňte, prosím, krátkou anketu.

Zobrazit anketu