Nezávazná poptávka Zavřít panel

Nezávazná poptávka


captcha

VYSÍLÁNÍ V NEJVĚTŠÍ SÍTI OBRAZOVEK V HROMADNÉ DOPRAVĚ

Kontaktujte nás...

 

MÁTE DOTAZ?

724 70 50 60

Získali jsme exkluzivní vysílací právo na prvotní odvysílání videozáznamů nových českých rekordů, které byly zaregistrovány o tomto víkendu v rámci 25. ročníku mezinárodního festivalu Pelhřimov - město rekordů.

Agentura Dobrý den, která v České republice zastřešuje oblast rekordů a kuriozit, poskytla vysílací exkluzivitu právě společnosti BUS TV. „Rozhodli jsme se, zvolit nový formát vysílání, jehož prostřednictvím chceme zprostředkovat cestujícím městské hromadné dopravy v celé republice nejen nové české rekordy, ale i atmosféru festivalu, který se každoročně v Pelhřimově koná,“ říká Josef Vaněk, spolumajitel Agentury Dobrý den. 

Videozáznamy českých rekordů se budou objevovat na obrazovkách v městské hromadné dopravě celé léto. „Pro cestující MHD jsme připravili takový „letní zábavný seriál“. Každé dva týdny zveřejníme jedno až dvě nová videa,“ říká jednatel společnosti BUS TV Richard Prajsler a dodává: „Cestující tak budou mít možnost shlédnout zajímavé a exkluzivní záznamy vzniku rekordů, které nebyly dosud nikde publikovány.“ 

  

 

Anketa

Pomožte nám zkvalitnit naše služby a vyplňte, prosím, krátkou anketu.

Zobrazit anketu